Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Wagańcu
Menu góra
Strona startowa BIP UG Waganiec WŁADZE I STRUKTURA Rada Gminy Stałe komisje Rady Gminy VIII kadencja
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „VIII kadencja, bieżące, menu 317 - BIP - Urząd Gminy w Wagańcu”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

VIII kadencja

VIII kadencja

Stałe Komisje Rady Gminy Waganiec

VIII kadencji 2018-2023

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji 

1. Kujawa Arkadiusz - przewodniczący 

2. Góralska Iwona - wiceprzewodnicząca 

3. Stefański Wacław - członek 

4. Zimecki Stanisław - członek 

______________________________________________________________________

Wojciech Grzanka - członek (desygnowanie przez Radę Gminy w dniu 24.03.2020 r. - Uchwała Nr XII/142/2020 Rady Gminy Waganiec)

- rezygnacja z członkostwa w komisji 13.11.2020 r. Uchwała Nr XVIII/179/2020 Rady Gminy Waganiec w sprawie przyjęcia rezygnacji 

Wysocki Tomasz - wiceprzewodniczący (rezygnacja z członkostwa w komisji 26.09.2019 r. - Uchwała Nr VIII/92/2019 Rady Gminy Waganiec)

 ______________________________________________________________________

 

 

Komisja Rewizyjna

1. Zimecki Stanisław - przewodniczący 

2. Tecmer Adam - wiceprzewodniczący

3. Góralska Iwona - członek

4. Wacław Stefański - członek

________________________________________________________________

Zimecki Stanisław - wiceprzewodniczący - do dnia 23.08.2021 r., Uchwała Nr 6/4/2021

- Uchwała Nr XXV/267/2021 w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Waganiec z dnia 23.08.2021 r.

- Uchwała Nr 7/2/2021 Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Waganiec w sprawie wyboru wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Waganiec z dnia 26 maja 2021 r.

(członek do dnia 26.05.2021 r.)

Bróżek Jan – przewodniczący

(rezygnacja z funkcji przewodniczącego i członkostwa w komisji rewizyjnej w dniu 25 maja 2021r.

Uchwała Nr XXIV/258/2021 Rady Gminy Waganiec z dnia 16.06.2021 r. w sprawie odwołania radnego ze składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Waganiec)

Kłonowski Radosław – wiceprzewodniczący

(rezygnacja z funkcji wiceprzewodniczącego i członkostwa w komisji rewizyjnej w dniu 24 maja 2021r.

- Uchwała Nr 7/1/2021 Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Waganiec w sprawie odwołania z funkcji wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Waganiec z dnia 26 maja 2021 r.

Uchwała Nr XXIV/259/2021 Rady Gminy Waganiec z dnia 16.06.2021 r. w sprawie odwołania radnego ze składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Waganiec)

Adam Tecmer - członek (Uchwała Nr XXV/265/2021 Rady Gminy Waganiec w sprawie powołania do składu osobowego Komisji Rewizyjnej w dnu 23.08.2021 r.)

- wiceprzewodniczący od dnia 2 września 2021 r. Uchwała Nr 6/5/2021

Wacław Stefański - członek (Uchwała Nr XXV/265/2021 Rady Gminy Waganiec w sprawie powołania do składu osobowego Komisji Rewizyjnej w dnu 23.08.2021 r.)

 ________________________________________________________________________

 

 

Komisja Budżetu, Finansów, Planowania Przestrzennego i Porządku Publicznego

1. Kłos Jan - przewodniczący 

2. Michalska Jadwiga - wiceprzewodnicząca

3. Wysocki Tomasz - członek

4. Tecmer Adam - członek

_________________________________________________________________

Kołowrocki Mieczysław – członek (od 27.10.2020 r.)

(rezygnacja z przewodniczącego sesja w dniu 21.10.2020 r. i 27.10.2020 r. - Uchwała Nr XVII/ 173/2020 Rady Gminy Waganiec z dnia 27.10.2020 r.)

 Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku

w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Waganiec

Kłos Jan – przewodniczący (Uchwała Nr XVII/ 174/2020 Rady Gminy Waganiec z dnia 27.10.2020 r.)

(członek do 27.10.2020 r.)

 Tecmer Adam - członek (Uchwała Nr XXV/266/2021 Rady Gminy Waganiec w sprawie powołania do składu osobowego Komisji Budżetu, Finansów, Planowania Przestrzennego i Porządku Publicznego Rady Gminy Waganiec z dnia 23.08.2021 r.).

 ________________________________________________________________________

 

 

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej

1. Kujawa Arkadiusz - przewodniczący 

2. Bróżek Jan wiceprzewodniczący

3. Kłonowski Radosław - członek

4. Stefański Wacław - członek

 

___________________________________________________________________

Stefański Wacław – członek (od 26.09.2019 r.)

(rezygnacja z przewodniczącego w dniu 26.09.2019 r. - Uchwała Nr VIII/94/2019 Rady Gminy Waganiec)

Kłonowski Radosław – przewodniczący (od 27.11.2020 r. - Uchwała Nr XVII/ 176/20209 Rady Gminy Waganiec)

(wiceprzewodniczący do dnia 27.10.2020 r.)

Rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Komisji w dniu 24.05.2021 r. - (Uchwała Nr XXV/268/2021 Rady Gminy Waganiec w sprawie odwołania z funkcji Przewodniczącego Komisji w dniu 23.08.2021 r.)

Kołowrocki Mieczysław – członek (od 27.10.2020 r.)

(przewodniczący od 26.09.2019 r. - Uchwała Nr VIII/95/2019 Rady Gminy Waganiec)

(rezygnacja z przewodniczącego w dniu 27.10.2020 r. - Uchwała Nr XVII/175/2019 Rady Gminy Waganiec)

 Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku

w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Waganiec

Kujawa Arkadiusz - członek od 25.06.2019 r. (Uchwała VI/66/2019 Rady Gminy Waganiec w sprawie poszerzenia składu Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki społecznej z dnia 25 czerwca 2019 r.)

- wiceprzewodniczący do dnia 23.08.2021 r. 

- Uchwała Nr XXV/269/2021 Rady Gminy Waganiec w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki społecznej z dnia 23.08.2021 r.)

Jan Bróżek - wiceprzewodniczący od dnia 2 września 2021 r.

 _____________________________________________________________________

 

 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

1. Zimecki Stanisław – przewodniczący

2. Kłos Jan – wiceprzewodniczący

3. Góralska Iwona – członek

4. Michalska Jadwiga – członek

Metryka

data wytworzenia
2018-11-23
data udostępnienia
2018-11-23
sporządzone przez
Marciniak Iwona
opublikowane przez
Marciniak Iwona
ilość odwiedzin
992
zmiany w dokumencie
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.